| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a8a si as vrea sa merg la Andrei Saguna Brasov. Spuneti-mi si mie cum sunt elevii sau profesorii, spuneti-mi tot ce stiti despre acest liceu. Ce medie trebuie sa am? Eu vreau sa merg la bilingv... La ce trebuie sa dau admitere?

Răspuns Câştigător
| vasibbv a răspuns:

Baga materie in tine ceea ce este foarte bine(profesorii) Cat despre elevi ce vrei sa stii? ca in orice liceu, scoala si buni si rai. Media e cam de la 9.25 up, dar oricum daca dai bilingv te va ajuta foarte mult. Mult succeswinking Anonimo!