| кא๔ a întrebat:

Buna!
Sunt curioasaa si imi plac chestiile astea!
Banuiesc ca ati fost in excursii cu familiaa la muntee.
Vreau sa imi faceti o descriere a locului care la`ti vizitat si v-a impresionat foarte mult!
Vaa rogg saa fiti sinceri imi plac chestile astea. Dau funda la cea mai frumoasa descriere.

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Pai in primul rand ce voi scrie aici nu are nici o legatura cu muntele. Ci mai degraba niste pasi spre o lume medievala. Iti recomand din tot sufletul sa vizitezi Sighisoara. Este un oras cu adevarat superb si merita sa-l vezi. Bineinteles daca esti pasionata de chestiile medievale si orasele vechi pentru ca acesta este destul de vechi dar frumos in its own way. happy Nu am reusit sa ajung dar cativa prieteni au fost si mi-au adus niste fotografii. Am fost absolut uimita si am zis ca voi merge anul asta indiferent de ce va interveni. happy Poti sa te duci in timpul festivalului medieval. Este si mai fun! Si acum...cine nu-si doreste sa vada niste cavaleri defiland printre acele cladiri vechi? smug Iar daca nu poti vizita Brasov. happy Asta daca nu am fost. Si asta este un oras frumos mai ales centrul si Poiana Brasov. Avem multe locuri frumoase dar pacat ca nu sunt prea apreciate! Dar na...Am cam fugit de subiectul intrebarii tale dar un sfat in plus nu strica. happy

3 răspunsuri:
| VladestepeTPU a răspuns:

Asta se numeşte temă la literatură din caietul tip sau manul. Dracie, TPU nu face temele copiilor de clasa a 5a :-

| кא๔ explică:

VLADestepeTPU. pentru cunostinta ta generala nu sunt clasa a5a daca gandesti asa inseamna ca tu esti.
Nu e tema 2 la mana...
Este doar o curiozitate pentru ca voi pleca in vacanta cu parintii si nu stim exact undee. si vroiam cateva pareri si descrieri despre locurile vizitate de unii dintre voi.

| 47dadi a răspuns:

Am fost este supeeer tare munti mmai mari ca copacii ca universul parcuri multe.o-sati placa.