| Sorelina a întrebat:

Buna sunt din orasul Buzau, dau funda cui imi poate spune cat mai multe detalii despre liceul hasdeu profil stiinte sociale. Ms

Răspuns Câştigător
| Anduuu a răspuns:

Buna alice! Si eu sunt tot din Buzau si am ales liceul teoretic Radu Vladescu-mate info! Nu imi permit sa dau la Bz pentru ca nu stau bine cu partea financiara dar medie pentru Hasdeu am...9, 57! Faci 3 ore de engleza, 4 de romana, 2 de geografie, 3 de istorie, 3 de logica
, 1 biologie, 1 latina, 1 chimie, 2 fizica, 2 matematica, iar din clasa a 11-a nu o sa faci chimie, fizica si inca ceva dar nu mai retin exact...dar matematica faci pana in clasa a 12-a si ai posibilitatea de a da bac (doar daca vrei). Mult succes!