| Mihai543215 a întrebat:

Sunt din Pitesti. Poate sa imi zica si mie cineva daca s-a desfintat sau nu profilu' mate-info bilingv engleza de la liceul Bratianu? FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Username404Error a răspuns:

Unchiul meu este profesor la liceul Bratianu. L-am intrebat si profilul inca este valabil.

2 răspunsuri:
| Mihai543215 explică:

Da, dar eu am media 9, 39 pe a 5-a si ma trage mult in jos si as vrea sa stiu cat mai devreme daca e sau nu bilingv engleza ca daca nu mai e nu ma mai chinui atat de mulot la examen ca daca iau intr-unu 9. 70 in celalalt trebuie sa iau peste 9. 90 stiu ca e greu si ca visez degeaba dar de o sa incerc cat o sa pot.

| anonim_7054 a răspuns:

Buna! Din cate stiu eu nu, dar daca esti clasa a 8 a si vrei ca de anul urmator sa urmezi acel profil asteapta pana vei primi de la scoala ta brosura cu liceele, profilele si mediile de admitere din anul precedent!happy...vei vedea acolo daca mai exista sau nu acel profil.