| anonima188888 a întrebat:

Pentru cei din Pitești! la bratianu o sa mai existe mate info intensiv? ca am auzit ca n.ar mai fi? si daca da, care sunt mediile de admitere pentru mate info simplu, mate info bilingv si mate info intensiv, mersi mult!

Răspuns Câştigător
| iMihai98 a răspuns:

Salut, nu stiu care sunt exact mediile din 2020-2021, dar le stiu pe cele trecute din 2019-2020
Mate-info Bilingv ENG - nr candidati admisi 28 Prima nota 10, 00 ultima nota 9, 54
Mate-info simplu - nr candidati admisi 112 Prima nota 10, 00 ultima nota 9, 29, nu stiu daca o sa te mai ajute cu ceva, deoarece mediile de anul astea au foarte mari, dar sunt sigur, ca la anul nu o sa mai fie chiar asa mari, deoarece situatia asta a fost premeditata, stiindu-se de la inceputul anului cum vor evolua lucrurile, iar mediile o sa fie mult mai mici, din cauza examenelor care nu o sa mai fie atat de usoare cum au fost anul acesta.