| SerifU a întrebat:

Buna sunt din Satu Mare... ma intreb la voi s-a vazut ploaia de stele? la mine a fost noros nici stelele nu le-am vazut macar

5 răspunsuri:
| BluX a răspuns:

Nu s-a vazut din pacate cred ca nicunde in tara pentru ca a fost innorat straight facesad.

| Ryuk751 a răspuns:

Sall. nu cred ca s-a vazut pe undeva prin tara pe la noi deoarece a fost inourat peste tot.dar lasa s-ar putea sa le vedem din nou in 2014 sau in 2040 laughing. sall.

| CVE12 a răspuns:

Da si eu sunt din satu mare si nu am vazut mai nimic. pacat...

| smile20000 a răspuns:

Nici eu nu am vazut ca era inourat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi ploua cu stropi.de aseara.stele am vazut, da verzi, ca am luat una peste ochi de la un nebun.