| bambus11 a întrebat:

Sunt din Sighisoara clasa a 8 si as vrea sa stiu ce profile sunt la liceele Joseph Haltrich si Mircea Eliade. Anii trecut am avut mediile generale intre 8 si 9 pls. am nevoie de raspuns urgent Funda se stie

Răspuns Câştigător
| candygirl a răspuns:

Sunt cam aceleasi la ambele doar ca eliade are si sectie germana si haltrich are si sectie germana. la sectia romana la haltrich e filologie, bio-chimie si mate-info. si la eliade e filologie-intensiv engleza, mate-info, bio-chimie si sportiv big grin. oricum o sa primesti cu ceva timp inainte sa termini a8-a un fel de brosura cu toate liceele din judet si profilele pe care le au tongue. eu la eliade am intrat acum un an cu 8.59 la filologie. succes! big grin

1 răspuns:
| candygirl a răspuns:

Scz...la eliade am vrut sa spun ca are si sectie maghiara laughing. germana nu are.