| Taniia a întrebat:

Sunt din Timisoara si as vrea sa intru la Shakespeare. Puteti sa imi dati niste detalii despre materiile/profilele care sunt acolo? Si daca trebuie sa ma inscriu mai repede.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu cred ca e exact ca un liceu dar in engleza e foarte bine sa il faci si dupa ce il termini mergi in Anglia si traiesti acolo,engleza, Anglia este o limba si o tara frumoasa cu engleza te descruci oriunde invatand engleza poti invata germana, norvergiana, daneza nu te lua dupa specimene crezi in tine poti reusi, engleza e o limba frumoasa

1 răspuns:
| David98TM a răspuns:

Buna Taniia
....Eu acolo am vrut sa merg laughing.
O sa inveti istoria si geografia Angliei...
Adica o sa ai multa ore de engleza...
O sa dai bacul din engleza.
Eu am avut diriginta de engleza si o spus ca este un liceu destul de greu... daca nu esti serioasa si nu inveti nu ai ce cauta acolo...
Profile: Mate-info si filo.
Sper ca te-am ajutat
Pa