| miki13 a întrebat:

Sunt in clasa a 9 si vreau sa ma transfer la un alt liceu in alta localitate.Cand pot sa ma transfer si cum procedez? Daca sunt la filologie si vreau sa ma transfer tot la filologie mai trebuie sa dau diferente?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu trebuie sa dai diferente, trebuie sa te duci la liceul in care vrei sa te muti si sa intrebi daca mai sunt locuri libere. Apoi te duci la secretariatul scolii tale si ceri sa-ti faca transferul.

1 răspuns:
| larissuka a răspuns:

Du-te la sectretariatul scolii in care esti, iti va da sa completezi un transfer, te vfa informa acolo! happy