| madalyyna08 a întrebat:

Sunt in clasa IX la profilul stiinte ale naturii. Pot sa ma transfer la un alt liceu, la profilul stiinte sociale? Daca da, pot pana incepe anul scolar?

2 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Te potintransfera dar dupa semestrul I si cu conditia ca media ta de intrare sa fie mai mare decat ultima medie de la acel liceu si sa aiba si locuri disponibile. Dar pentru. detalii mai multe poti suna la secretariatul liceului la care intentionezi sa te muti. Ar mai fi si varianta de a te muta inainte de inceperea anului scolar, doar daca ai pile bazate in acel liceu.

| maxim77 a răspuns:

Da poti