| EmmaEu a întrebat:

Hey!
Acum sunt clasa a-9-a la un liceu la profilul Stiinte Sociale. In clasa a-10-a as vrea sa ma transfer la Stiintele Naturii, in acelasi liceu. La ce ar trebui sa dau diferentele?
Multumesc.

3 răspunsuri:
| BarbieGirl13 a răspuns:

Exact asa am facut si eu, doar ca m-am transferat din semestrul al doilea din a 9-a. Eu nu am facut info la socio, asa ca am dat din info. Daca faci info, nu mai trebuie sa dai nicio diferenta happy

| EmmaEu explică (pentru BarbieGirl13):

Din pacate, acum nu mai merge regula cu semestrul doi, nu mai permite regulamentul.

| BarbieGirl13 a răspuns (pentru EmmaEu):

Okay, dar oricum nu trebuie sa dai diferenta. Ti-am spus, poate la info, unde nu e asa greu, mai ales daca ceri un caiet din clasa in care vrei sa te transferi si inveti putin. Se da din materia pe care au facut-o ei in a 9-a acolo.