| Anaasstasssssiaa a întrebat:

Sunt in dubii și as prefera sa aflu răspunsuri de la cineva care a trecut prin experiența asta și cineva care știe. La Cluj la facultatea de drept Dimitrie Cantemir merita sa mergi saaaaau e mai bine la Babeș Bolyai? Unde e mai ușor? Ce sa fac? Merita facultatea? E greu? Din ce se dă admiterea?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca te duci la facultate doar pentru ca e usoara mai bine video chat laughing

| Anaasstasssssiaa explică (pentru Wr3nch):

Am întrebat, ce e asa greșit? Dacă as fi vrut sa merg doar pentru ca e ușoară, nu mergeam la Cluj happy

| Wr3nch a răspuns (pentru Anaasstasssssiaa):

La drept e greu la oricare pentru ca e foarte stufos si trebuie sa inveti multe lucruri pe care nu le poti folosi direct, dar tin de cursuri. Eu as merge mai degraba la UBB Law, personal nu ma incanta facultatile/universitatile private.

| Anaasstasssssiaa explică (pentru Wr3nch):

Dimitrie Cantemir e privată? Întreb pentru ca nu știu asta... sunt de abia la liceu

| Catrice a răspuns:

Dreptul e la fel peste tot. Dacă vrei facultate ușoară, mergi la d-astea de turismhee hee