| Expressions a întrebat:

sunt in sesiune si pur si simplu nu am chef sa invat... Ce metoda buna as putea sa folosesc sa pot invata mult in timp scurt? (fara fituici, etc. e examen oral)

Răspuns Câştigător
| Adeee20 a răspuns:

Pofta... Vine mâncând! happy
Îți sugerez să citești cu atenție (în ciuda faptului că nu ai chef) și o să vezi că, odată antrenat, n-o sa mai renunți până ai terminat.
Plus, e în joc viitorul tău,nu? Vrei să termini odată facultatea aia, așa-i? Hai s-o termini cu note bune.
N-ai chef? Îți faci! happy(Sincer nici eu n-am, deloooc, la câte sute de pagini sunt...dar, odată ce m-apuc, mi-e și greu să mai mai despart de învățat).
Hai curaj, că trece și sesiunea asta odată!

2 răspunsuri:
| Lvrkiosif a răspuns:

Sa lasi calculatorul deoparte happy

| Gameru a răspuns:

Citeste si tu cu atentie de vreo 2 ori si dupa incearca sa zici singur.Bafta.Ajuta-ma si tu ca ti-am raspuns la raspunsu tau de la intrebarea mea.