| simona72626q a întrebat:

Bună! Sunt studentă în anul 1 la contabilitate și fac modulul psihopedagogic. Aș vrea să știu dacă materia asta are credite și eventual cam câte credite ar avea. M-am uitat pe site-ul universității și nu am găsit nici o informație referitoare la asta, însă știu că va contribui la medie.

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu are legătură cu facultatea, poți avea 7 restanțe la modul și tot poți termina facultatea, nu contribuie la medie, este separat.

| Smolbean a răspuns:

Salut! Și eu fac modulul pedagogic, în contractul de studii spune ca are 5 credite.
Dar noua nu ni se considera nota obținută la examen la medie.
Cumva doar trebuie sa treci, ca să poți merge mai departe la modul