| DemonicSoul a întrebat:

Știe cineva unde aș putea găsi în format pdf Caietul de Religie pentru clasa a 10a de la editura Sfântul Mina? Vă rog să mă ajutați. Am nevoie urgentă de el.

3 răspunsuri:
| DuckDodgers0 a răspuns:

Incearca sa il achizitionezi online, costa in jur de 10 lei, nu cred ca vei gasi pdf. La ce iti trebuie, poate te putem ajuta altcumva

| DemonicSoul explică (pentru DuckDodgers0):

Pentru scoala online... am avut cumpărată culegerea în format fizic, dar în graba în care am plecat de la liceu a mea a rămas la o colegă. Voiam să scot la imprimantă 2 lecții de care aveam nevoie.
Am să văd ce voi face. Mulțumesc!

| DuckDodgers0 a răspuns (pentru DemonicSoul):

Roaga colega sa iti faca poze