| Palade_Alexandra_1999 a întrebat:

tocmai am trecut in clasa a 9a la profilul stiinte sociale, iar acum ca se sfarseste vara gandul imi zboara la testele initiale. nu am o fobie fata de ele, dar as dori, daca se poate, sa imi spuna cineva la ce materii voi da teste.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Teoretic, ar TREBUI să dai teste iniţiale la fiecare materie pe care ai mai făcut-o în anii anteriori happy
Evident, depinde şi de profesor...

Toate cele bune.

| ElenaSA a răspuns:

La Romana, Matematica, Limbi straine, din cate stiu. Poate fi si la Istorie, Geografie. Este o verificare a unor cunostinte, nu se trec in catalog. Profesorul vrea sa stie la ce nivel sunteti. Iti faci si tu niste verificare ale materiei inainte sa inceapa scoala. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy Si eu sunt tot la stiinte-sociale doar ca anul acesta termin,dar nu iti face griji pentru nimic, este unul din cele mai faine profile. Testele initiale la noi s-au dat din materiile de baza: istorie, logica (cred ca asta se face in primul an), romana si probabil latina...dar nu te seperia, o sa fie usor si sunt cinvinsa

| ռօCօოოεռէ a răspuns:

In clasa a 9 a am dat la toate materiile mai putin logica si argumentare(pentru ca este primul an in care studiezi) si desen laughing.

| Palade_Alexandra_1999 explică:

Pai da-ti-mi niste modele ca eu nu gasesc pentru clasa a9a, ci pentru a 10 a, a11a. Infine daca aveti trimiteti si mie. Funda!