| TnCristinaa a întrebat:

La ce materii dau teste initiale (clasa a9-a,profil stiinte sociale)?

Răspuns Câştigător
| Furti a răspuns:

Teste initiale ar trebui sa dai la toate materiile pentru ca profesorii sa stie cu ce vor avea de-a face. Poate ca nu vei da la desen si muzica laughing, dar la materiile de baza si la cele importante ar trebui sa te astepti la astfel de teste.

Mult succes in prima zi de liceu si la testele initiale!

3 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

În a 9-a, am dat la aproximativ toate materiile.

| AnonimaB100160 a răspuns:

Toate, in afara de materiile noi

| Furti a răspuns (pentru AnonimaB100160):

Se poate sa ii dea si la materiile noi... eu cand am ajuns in a IX-a, am dat un test initial la informatica care nu avea aproape nici o legatura cu materia, era un test cu multe probleme complicate de logica...