| Georgy96 a întrebat:

Tocmai ce am intrat pe profilul turism si alimentatie si nu stiu ce se face pe profilul acestasadImi puteti spune va rog?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| DeDeSimplu a răspuns:

Daca ai optat pentru acest profil trebuie sa stii despre ce este vorba...winking

| Vasi_2046 a răspuns:

Pui intrebari din turism si alimentatie. Dar o sa cresti tu si o sa-ti dai seama singurica ce sa faci cand intri in astfel de "dileme"!

| Georgy96 explică:

Aa nu chiar nu stiuthinking am intrat pentru ca am avut medie si nu m-am documentat, da daca nu te-a durut mana sa scrii asta, probabil ca nu te durea nici daca imi spuneai ce se faceebatting eyelashespaawave:*