| Kaifi a întrebat:

Buna TPU, acum cu schimbarea de 5 module si nu mai avem 2 semestre, acum se mai rotunjeste media de la o materie, ca de exemplu daca as avea un 9 si un 8 media de la materie de la final ar fi 8.50 sau 9?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am raspuns la intrebarea anterioara si ti-am citat si prevederea din Regulament.
Ce n-ai inteles?

2 răspunsuri:
| Kaifi explică (pentru Ioandelasal):

Stiu, am rescris intrebarea deoarece a durat 5 ore pana sa se trimite cealalta asa ca am crezut ca poate nu am trimis-o