| VisătoareaDePeLună a întrebat:

Am de facut un proiect despre datinile, credintele si obiceiurile legate de vatra casei, existente in folclorul romanesc. M-am gandit sa le scriu in categorii, adica una despre Craciun, Paste, Anul Nou si o categorii cu diverse. As vrea sa va intreb daca e o idee buna sa scriu cum am zis mai sus, sau ar trebui sa scriu in alt mod avand in vedere de cerinta mentionata mai sus.

1 răspuns:
| LisaLisa9 a răspuns:

Heey! Buna, sunt noua aica pe TPU si as vrea sa imi zici cum pot invata mai bine tabla inmultiri? De 5 zile ma tot straduies sa o invata.Nu stii cum pot sa o invat mai usor? Daca stii, te rog frumos raspunde-mi sad

Întrebări recente