| aaluuy4 a întrebat:

am de facut un proiect despre gaze si petrol natural la chimie. As dori niste sugestii daca aveti ce as putea realiza, in afara unui material scris in Power Point. Orice sugestie este binevenita. Ofer funda celor care ma ajuta. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LolNope a răspuns:

Pai.ai putea lua o plansa din carton,de aceea care se gaseste la toate librariile,sa printezi poze si sa copii pe plansa informatii despre tarile producatoare de gaz si petrol,dezastre naturale cu ele,mari descoperiri in domeniul lor, evolutia iluminatului cu gaz, petrol.Te descurci tu!