| TpuRandomUser a întrebat:

Buna TPU! Am fost admis la UBB Cluj la Facultatea de Stiinte Economice si Gestiunea Afacerilor. Este cineva care cunoaste aceasta facultate? Este greu asa cum spun majoritatea? Voi avea timp liber? Dau funda.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E greu. Vei avea timp liber.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Fsega e apa de apa de ploaie.

| Sophieka a răspuns:

Felicitari pentru admitere!

In viata si in orice, fiecare privim lucrurile diferit, avem un stil de viata diferit si avem experiente diferite. Daca tot vei invata sa gestionezi afaceri, vei invata si sa-ti gestionezi timpul!