| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat la Academia de studii economice din Bucuresti si as vrea sa ma cazez la camin.Am auzit ca repartizarile se fac in functie de medii si de obtiuni, daca am media 9, 11 la ce camine am sansa sa intru? Ma puteti ajuta cu sfaturi ce obtiuni ar trebui sa imi pun, sa fiu sigura ca voi fi repartizata intr. unul dintre caminele facultatii? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| mariusmac85 a răspuns:

Buna seara! de ce nu dai telefon la ei maine, e mai usor si mai sigur, suna la secretariat la ASE www.ase.ro 021 319 1900
Sper ca am putut sa te ajut
Sa ai o saptamana binecuvantata
Marius