| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU

Am intrat la o facultate la buget iar astazi cand am fost sa confirm locul am completat o cerere de confirmare.La unele chestii nu am completat ci am asteptat pana am ajuns sa depun dosarul.Acolo doamna respectiva m-a intrebat daca sunt la buget sau taxa iar eu i-am spus buget.Mi-a dat si mie un exemplar din acea cerere si abia cand am aj8ns acasa am vazut ca ea a incercuit taxa.

Se poate rezolva telefonic aceasta neintelegere sau ar trebui sa ma prezint din nou la facultate?

1 răspuns:
| adifox a răspuns:

Poti incerca telefonic, dar nu vei avea nici o certitudine ca problema s-a rezolvat. daca accepta sa-ti trimita un email oficial in care sa se stipuleze ca esti inscris la buget, cred ca ar fi ok.