| Nextone a întrebat:

Am mare nevoie de un sfat! Am media 7, 68 la Bac.Mai am vreo sansa sa intru la Babes-bolyai Cluj? As vrea sa dau la Sociologie si asistenta sociala.Mai sunt cateva locuri la buget.Ce imi recomandati? Nu imi permit sa merg la taxa, de la anul va fi cu admitere peste tot? Multumesc!

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Parerea mea este sa te inscrii oricum, ce pierzi? taxa de inscriere. daca nu te inscrii sigur nu intri. nu ai de unde sti unde ti-e norocul, poate intri. asa se pare, ca de la anul se da examen peste tot, deci du-te si te inscrie. succes!