| splash132 a întrebat:

Buna tpu.am nevoie de un raspuns.eu sunt la facultatea de drept uvt timisoara.am luat toate examenele din prima sesiune.si acum vreau sa merg la mariri pentru prima sesiune, dar ca sa am timp sa invat o sa imi las restanta un examen din a doua sesiune. in aceste conditii mai pot merge la mariri? sau trebuie sa fii integralist in ambele sesiuni? pls help, dau funda!

Răspuns Câştigător
| didiDia a răspuns:

Asta difera de la facultate la facultate. Mai bine intreaba la secretariatul facultatii tale.