| lory1994 a întrebat:

Buna,
daca ma inscriu la facultate la medicina in a doua sesiune din septembrie si am luat bacul in prima sesiune are ceva? ca vreau sa mai invat pentru examnenul de admitere.dau funda

Răspuns Câştigător
| tzotzo2562 a răspuns:

S-ar putea sa nu mai gasesti loc

| lory1994 explică (pentru tzotzo2562):

De asta ma tem si eu! Asta e.o sa ma inscriu in prima sesiune.

2 răspunsuri:
| tzotzo2562 a răspuns:

Eu zic sa te inscrii la prima sesiune, dupa ce termini cu bac-ul te apuci serios de invata (sunt cam 2 saptamani intre bac si examene) si poate ai noroc sa nu fie subiecte grele. happy succes