| Alexiika a întrebat:

AM NEVOIE MARE DE AJUTOR! cine are cartea witch 100 de trucuri pentru a te distra in vacanta va rog mult de tot sa mi-o trimiteti prin mess la adresa alex_wildcat99 sau sa-mi dati un site bun dupa care sa o cumpar sau sa-mi dati un site dupa care sa o citesc? Va rog mult Help am nevoie Urgent! Cine raspunde funda +vothappy!

Răspuns Câştigător
| Gabrielast_2483 a răspuns:

Poti sa o cumperi dupa shopmania... am cumparat-o si eu si am dat in jur de 10 lei pe ea.

Succes!

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si, cam cum crezi tu ca am putea sa-ti trimitem o CARTE pe mess? Sa ti-o aruncam, sau ce? Dude! Chiar n-ai idee ce-i aia o carte?