| Swagmotherfuckers a întrebat:

am o intrebare,as dori sa dau la jandarmi la Fălticeni,anul viitor o sa fie admiterea si toate probele,eu am terminat literele(Romana-Engleza), ceea ce vreau eu sa intreb este ca, se poate sa nu mai dau examen la romana respectiv la engleză doar proba sportiva?
Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| Sonia822 a răspuns:

Nu cred. Ca ai terminat, cu atat mai bine, n-ar trebui sa te temi de examen, ar trebui sa-l iei ``ca gasca prin apa`` Vezi ca te accepta pana la 27 ani, atat