| XxxdbxxX a întrebat:

am o intrebare. vreau sa dau la liceul militar la campulung si am fscut toate fisele, a um trebuie sa mai dau doar proba sportiva si testele romana-matematica. intrebarea mea este daca trebuie sa ma tund ca am parul cam mare (14 cm) stiu ca trebuie sa ma tund atunci cand inepe anul scolar dar ma intreb daca trebuie sa ma tund atunci cand dau probele sportive astept raspuns si dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| Raull7 a răspuns:

Nu, nu cred ca o sa trebuiasca sa te tunzi happy doar poti sa-ti prinzi parul in coc sau in coada big grin...Sau depinde cu cine vei da probele sportive.

| Pysycutsz a răspuns:

Eu am dat la liceul militar si nu trebuie sa te tunzi deloc, nici la probe, nici la inceputul anului. Il prinzi pur si simplu in coc sau coada sau in asa fel incat sa nu iti ajunga in ochi si sa poti sa lucrezi. Mult succes si iti doresc sa intri, bafta :*

| XxxdbxxX explică (pentru Pysycutsz):

Ma refeream la baieti laughing) mersi oricum de raspuns