| MoOmOshIkA a întrebat:

Buna tpu..am o intrebare mai urgenta. miine este ziua de nastere a celei mai bune prietene.as dori o felicitare speciala...sa fie cit mai mare..ms mult. funda

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, ii poti scrie cu cuvintele tale cat o iubesti, cat o pretuiesti, sa-i multumesti pentru toate clipele frumoase petrecute alaturi de ea. Poti adauga chiar si o intamplare care va amuza pe amandoua. Multumeste-i c-a fost alaturi de tine la bine si la greu, si roag-o sa ramana aceeasi prietena in continuare (asta pentru incheiere).
O seara placuta!