| *~naty~* a întrebat:

se apropie ziua de nastere a celei mai bune preietene si chiar nu stiu ce sa-i dau in dra. I-a mi-a dat o felicitare facuta manual si un colier. dau funda mersilove struck

Răspuns Câştigător
| Lluvia a răspuns:

Poi depinde acum dar uite o idee. eu i-am dat celei mai bune prietene o poza pe care am inramat-o (poza cu noi doua), un maimutzoi de plus, o felicitare, sh o pereche de cercei.
Ai putea incerca sh uh ceva de genu!
Bfta sh La multi ani prieteni tale :*!

1 răspuns:
| bublegum a răspuns:

daca esti talentata la desen de ce nu iai fece si tu o felicitare
sau ceva bijuterie nu foarte scumpa ( ca doara ii criza rolling on the floor )
si depinde de ce fel de persoana iihappy