| anaishere a întrebat:

Bună, TPU! Am o întrebare pentru cei care au fost sau au rude la Colegiul Național Zinca Golescu din Pitești. Cum este acolo? Este un liceu serios? Vreau să mă interesez mai mult pentru că nu știu prea multe despre acel liceu.

2 răspunsuri:
| WeakSide a răspuns:

Bună, este unul din cele mai bune licee din Pitești și chiar este serios.

| gabi11010 a răspuns:

Bună! Am terminat clasa a 8 a anului acesta și am luat la E.N 9, 77. Poți sa îmi spui opinia ta despre acest liceu dacă ai intrat sau despre liceul în care ești?