| Anesidora a întrebat:

Am o intrebare pentru voi.Stiti vreun sit cu profesori/studenti care dau meditatii la chimie online(adica prin Skype sau Messenger) dar sa aiba si date de contact pentru ca am gasit si eu multe sit'uri dar nu erau date de contact sau daca chiar stiti un profesor/student care da meditati la chimie? Multumesc! Ofer funda (:

1 răspuns:
| onutzascumpykka a răspuns:

Pai pe google ar trebui ca sa gasesti tot ce ai nevoie,, uite eu special m-am interesat si am gasit asta sper sa te ajute cu ceva :* succes http://www.centrumeditatii.ro/meditatii-chimie.html