| sorina34 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pot intra la jean monnet daca in clasa a cincea mi-a iesit media generala 8.53 iar la a sasea 8.00? ofer funda

1 răspuns:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

De unde vrei sa stim noi cu ce medie se va intra la Jean Monnet anul asta, crezi ca TPU e site de vrajitoare? Vezi cu ce medie s-a intrat in ultimii 5 ani, observa care este tendinta de modificare a mediei de la an la an, fa un algoritm si vei obtine o medie estimativa. Dar cu cat se va intra exact nu are nimeni de unde sa stie.