| LuizaVisanu a întrebat:

Am o nedumerire.
Luni si marti voi sustine simularile examenului de capacitate la romana si la matematica, fiecare de la ora 9 la ora 11. Eu voi mai face orele de dupa ora 11? ( luni mai am biologie, chimie si cultura civica, iar marti mai am matematica, fizica si pregatire la romana.)

Răspuns Câştigător
| Tuca_Bogdan_1997 a răspuns:

De la 11 pleci acasă ca în ziua cu simularea nu se mai fac ore

| LuizaVisanu explică (pentru Tuca_Bogdan_1997):

Mersi mult. Ai funda.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde cum se "organizează" lucrurile în şcoala voastră...
Teoretic, ar TREBUI să faceţi orele pe care le aveţi după ce terminaţi Simularea ( orele de la 11-14 )!

Toate cele bune!

| Mozambica a răspuns:

Noi mai facem luni doua ore de mate si marti doua ore de romana.

| Pisica12345 a răspuns:

Noi facem orele dupa aia, dar daca plecati toți sigur ca puteti. Aşa ne-a spus si diriginta noastră

| Pisica12345 a răspuns:

Noi facem orele dupa aia, dar daca plecati toți sigur ca puteti. Aşa ne-a spus si diriginta noastră.