| xDanyxDany a întrebat:

am primit la scoala o cerere care trebuie completata de parinti privind ora de religie, profesorul a zis ca trebuie adusa pana maine iar eu nu pot merge maine la scoala pentru ca a trebuit sa plec din localitate. Daca nu duc cererea ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Colegii mei au dat-o peste cateva zile. Nu-i nimic. Poti sa o dau unui coleg sa o duca la scoala sau sa o dai saptamana viitoare.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cererea respectivă trebuie completată doar dacă DOREŞTI să faci Religie!
Dacă NU vrei să faci Religie, atunci NU trebuie să depui nici o Cerere happy

Toate cele bune.

| Eduard619 a răspuns:

Nu este niciun fel de problema daca ai scutire o sa te inteleaga lumea si poti sa o duci in ziua in care vei merge la scoala happy

| aviii a răspuns:

Nu e nimic, explici si ti-o primeste atunci. eu iti multumesc ca mi-ai adus aminte de ea happy laughing

| agentmarius007 a răspuns:

Probabil nu vei face ora de religie asa ca da cererea unui coleg sa o dea profesorilor pentru tine.