| valutzza a întrebat:

am serbare de craciun si doamna ne-a dat un cantec care suna cam asa : ninge iar, ninge iar, ninge, ninge iar; ninge iar, ninge iar, ninge ninge iar ninge iar ninge iar este iarna iar! si dupa venea ceva de genul : peste dealuri a stropit, valuri albe de argint iarna iata a sosit! ei bine. vreau si eu un site unde gasesc versurile caci doamna ne-a zis sa facem rost de ele...cine imi da site cu versurile sau cine mi le spune are fundita si vot!

2 răspunsuri:
| valutzza explică:

Nu! nu este asta...mersi oricum!

| zuzapitika a răspuns:

Singurul cantec pe care il stiu cu ninge iar este asta http://www.youtube.com/watch?v=Gl-hv1l07ok&feature=related