| Para1599 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor in legatura cu atestatul de clasa a 12-a ..Are ca subiect : DETERGENTII si nu am absolut nici cea mai vagă idee despre ce ar trebui sa scriu sau cum se face ...Va rog sa ma ajutati. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Noua, coordonatorul proiectului ne-a trimis pe fiecare in parte la biblioteca judeteana pentru a ne lua cartile de studiu in functie de tema respectiva. Eu cum nu am calcat niciodata pe acolo de abia am stiut sa intru pe usa laughing. Ideea este ca doamna de acolo te va ajuta daca nu stii ce carti va trebui sa alegi ( si iti recomand sa o intrebi sau poate e un domn, dar orice ar fi intreaba-l / o ca te va îndruma corect)

| Frogger_Pepe_1997 a răspuns:

In primul rand la ce materie este? Poate fii pe contabilitate sau ceva daca esti pe profil economic, sau pe vreo limba daca esti bilingv sau intensiv.

Daca nu stii ce sa scrii, de ce nu schimbi tema? Cand eram eu a 12-a am putut sa alegem orice tema.

| Para1599 explică (pentru Frogger_Pepe_1997):

Pai sunt pe frofil de chimie industriala, iar tema mi-am ales-o eu ...la mine nu tema este problema ci faptul ca habar n-am sa il fac nici ce trebuie sa scriu pe prima pagina nici ce trebuie' sa contina nici cat trebuie sa scriu