| BlackRose08 a întrebat:

Buna TPU happy. Am si eu nevoie de rezumatul de la Tabara de la Sibiu - Mircea Eliade. Pls! Repede :d. App sa nu trebuiasca sa il cumpar sau sa ma loghez, eventual downloadwinking. Ms anticipat. Cne ma ajuta fuundabatting eyelashes

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare site cu creatzii literare ! super http://cenacluljj.wordpress.com/poezii/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am nevoiecryingcine ma poate ajuta? plzzz...love struckis meu :jolie_pavalhappymersihappy

| BlackRose08 explică:

Bah nu`mi trebuie poezii. rezumatuu` de la tabara de la sibiu. e chiar asa greu sa citesti`?

| Heloooooooooooooo a răspuns:

Nu stiu. sad

| Heloooooooooooooo a răspuns:

Nu stiu. sad big grin