| surpriza a întrebat:

am si eu o intrebare! Cam cat dureaza un transfer de la un liceu la altul?confused

Răspuns Câştigător
| Adrian2394 a răspuns:

Depinde de licee.Eu m am transferat acum 2 ani si a durat cam 2-3 zile, te duci la liceul unde vrei sa te transferi si vezi daca sunt locuri dupa aceea mergi la inspectoratul de invatamant de unde esti, si ultimul pas iti iei dosarul de la liceul unde ai intrat si te duci la care vrei sa te transferi si gata

2 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Depinde de liceul la care vrei sa te transferi. Poate e unul prestigios si nu accepta pe oricine, deci depinde si de rezultatele tale.Dar probabil o sa iti dea o sansa printr-un test.
Vezi tu, trebuie intrebat!

| GabyAdicaEu a răspuns:

Daca pici bine cam 1luna