| claudiu96 a întrebat:

Cat timp dureaza sa ma transfer la alt liceu? daca azi depun dosarul, cand il vor aproba?

2 răspunsuri:
| andremar a răspuns:

Dosarul de transfer trebuie aprobat de Consiliul de Administratie al scolii la care doresti sa te transferi. In cazul in care iti va fi acceptat, te vor anunta. Ar fi trebuit sa ti-l depui urgent! Consiliile de Administratie au loc la inceputul semestrului, daca nu au avut deja loc ca scoala pentru. profesori a inceput de luni.

| claudiu96 explică:

Pai, eu am cam intarziat si luni voi vorbi cu directorul liceului unde vreau, dar cred ca la vara ma voi transfera...