| Deyuuts a întrebat:

am si eu o intrebare. Daca termin liceul economic ce facultate as putea urma? Funda! happy

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Urmezi facultatea care-ti place, meseria care o indragesti cel mai mult. NU conteaza liceul terminat, profilul pentru care ai optat in liceu, conteaza sa fii sigura ca alegi facultatea care te reprezintă, care sa nu te plictiseasca si la care sa nu renunti dupa primul an de studiu.

2 răspunsuri:
| Pământul a răspuns:

Poti sa urmezi orice facultate, dar ar trebui sa ai cel mai mare avantaj daca urmezi o facultate de gestiunea afacerilor sau stiinte economice.

| GalagieMareInScoalaMea a răspuns:

Facultatea de sport?laughing)