| SmileyyXD a întrebat:

am si eu o intrebare petru voi, cum sa ma concentrez mai bine la un test?[dau fundita celui mai folositor raspuns]

Răspuns Câştigător
| BeibiiQutz a răspuns:

Pai in primul rand inchideti telefonul pentru a nu fi distrasa si daca vreun coleg te striga pur si simplu nu-l baga in seama si continuati testul. Funda?

5 răspunsuri:
| Ysha a răspuns:

Pai de gandesti numai la ce srie in acel test sa ai grija sa nu te distraga nimica tu sa te gandesti numai la rezolvarea exercitiului (p. s succes dac ai maine test)

| Diana_6039 a răspuns:

Eu zic asa:Incepe sa va de-a testele, va uitati peste ele bla bla bla.Ca sa te concentrezi trebuie sa stai cu ochii numai in foaia ta sa nu te intorci cand te striga cineva ca sa ii zici raspunsul la un exercitiu ca iti pierzi ideea apoi pentru exercitiu.Deci fi buna si rea in acelasi timp daca m-ai inteles.Baftaa

| LLO a răspuns:

Sa uiti ca este cineva in preajma tahappy gandeste-te doar la test. succes:*

| Alexstrasza a răspuns:

Fii atenta doar la lucrarea ta, daca x sau y te striga spune-le ca nu poti acum, citeste cerintele de mai multe ori, fa ce stii intai, nu te grabi in a da raspunsurile, asta ar putea sa te coste si nu te grabi in a fii prima iesita din sala! Asta imi spunea mama mereu si a avut dreptate happy Sfat : Fa si tu la fel happy

Multa bafta

| miruna013 a răspuns:

Sa nu iti stea capul la altceva, sa fi atenta la ce scrie pe foaie, citeste de 2 ori cerinta si numai la sfarsitul testului ii mai intr pe colegi sau mai copiezi ce nu ai stiut