| Soledad25 a întrebat:

Bună, TPU! Anul acesta sunt în clasa a VIII-a și aș vrea să susțin examenul de bilingv engleză. Aș dori niște modele de subiecte. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Si te-ai gandit acum inainte cu un an aproape sa studiezi pentru el? E o mare caterinca acel test, cel putin la mine in judet asa a fost, l-am luat fara sa invat ceva in anii 5-8 la engleza, adica am invatat dar pe net, nu de la scoala.

| DjCristian a răspuns:

Http://www.filehost.ro/28891413/bilingv_rar/ Descarcă de aici si vezi! Funda :P