| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate da si mie cineva modele de bilingv engleza admitere clasa a VIII. Da sa aiba si raspunsurile sa stiu sa ma corectez.
Ms anticipat + fundita.

1 răspuns:
| Aida7893 a răspuns:

Modele iei de pe net...cauti si gasesti dar iti sugerez sa dai si un FCA(first certificate in english)ajuta la medie si ai mai apoi(dupa 8 editii de FCA date si luate)ai garantia ca oriunde in lume poti fi angajat in domeniul limbi straine...happysper ca te-am ajutat si eu cat de cat.big grin