| Kriss022 a întrebat:

As dori sa aflu (daca traiti in Brasov) daca stiti cumva programul de la Biblioteca judeteana George Baritiu, Filiala pentru copii si tineret. Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De luni pana vineri de la 8 la 20.
Nu trebuie sa locuiesti in Brasov ca sa afli asta. Se rezolva simplu cu o cautare pe Google.

| Kriss022 explică (pentru darrio2007):

Am incercat. As fi dorit un program individual pentru fiecare zi, deoarece o simpla cautare pe Google am facut si eu.

| darrio2007 a răspuns (pentru Kriss022):

Nu inteleg la ce program te referi. Raspunsul pentru tine l-am gasit pe Google.