| OnlyHope a întrebat:

As dori si eu sa stiu pe ce site se vor afisa rezultatele elevilor de a8a la evaluarile nationale. Am inteles ca anul trecut au aparut cu o zi inainte de afisarea lor la scoala, inca de dupa ora 21. Cica e pe un site al unei scoli, dar pe care nu pot intra decat calculatoarele performante. Sunt destul de confuza si as dori si eu un raspuns, de preferat cat mai rapid, chiar in seara asta. Dau funda si vot folositor! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| OnlyHope explică:

Da, stiu ca apar la scoala maine inainte de ora 14, dar sunt nerabdatoare. laughing worried

| natashacrown a răspuns:

Apar Vinerea asta dupa 14:00

| LoveYou_6409 a răspuns:

Daca apar in seara asta apar sigur pe edu.ro. Eu nu cred ca apr aztazi, probabil apar maine dupa ce se vor afisa si al centrele de examenhappy. Sper ca te-am ajutathappy.