| BenjaminFranklin a întrebat:

As vrea sa cumpar niste carti de la Adevarul. Cunoasteti colectiile lor de carti pe care le ofera. Acum, eu as vrea sa imi cumpar niste carti de la ei. Am vrut sa cumpar John Mitob 'Paradisul Pierdut' si Goethe 'Faust' si atii. Problema e ca aceasta carte costa 11 lei, iar ei imi mai adauga 8, 5 lei ca taxa de livrare, aproape cat cartea intreaga. Stiu ca la posta, daca ar fi sa fie asa, as avea o taxa cu mult mai mica, vreo 3/6 lei maxim.
Cum as putea sa cumpar cartile de la Adevarul, dar fara sa le command de la Bucuresti? Se mai vand carti prin Carrefour? Eu sunt din Suceav, cum as putea face?
Ce imi puteti spune cu privire la problema asta? Orice va trece prin cap, dau funda happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Parca am mai vazut prin carrefour... Adevarul are si librarii proprii, acum nu stiu daca exista si in Suceava