| emipenet a întrebat:

As vrea sa fiu Tocilar (nu mă luați cu "nu e bine sa fii" si din astea).
Ce să fac ca sa fiu un tocilar?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să înveți la absolut toate porcăriile de materii în absolut fiecare zi și să plângi de tristețe când iei nota 9 în loc de 10.
Să mănânci biscuiți populari, covrigi cu mac și pufuleți loto în pauze.
Să îți faci toate porcăriile de teme și referate cu interes și pasiune.
Să vrei să fii primul la ascultare mereu.
Să nu copiezi, chiar dacă profu vă lasă. Gen când copiază toată clasa, tu să fii ăla care a învățat tot tot.
Să iei 10 pe linie 12 ani de zile, inclusiv la bac, ca mai apoi să te duci de bunăvoie la o facultate de "menegiment", "hadministrarea la afaceri in limbi străineze", economie agroalimentară și a mediului, drept etc.
Mult succes!

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sa iti iei niste ochelari cu dioptrii mari, sa iti pictezi cateva cosuri pe fata (daca nu ai) si sa astepti sa iei bataie zilnic de la cei care fac bullyingwinking

| emipenet explică (pentru Simpatic):

Eu mă refeream la invatat si si din astea, nu cum arata

| emipenet explică (pentru anonim_4396):

Insfarsit un raspuns frumos laughing multumesc! Asa voi face! (Inafara de partea cu mancare)

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai uitat de ochelari

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce-au covrigii cu mac? laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine ca nu ai inclus si politehnica in enumerarea de facultati laughing)

| Cosmin86 a răspuns (pentru Simpatic):

Si eu eram tocilar in liceu, dar nu prea mergea cu bullying ca impingeam 80 de la piept + faceam box laughing

| Simpatic a răspuns (pentru Cosmin86):

Deci tocilar boxer, asta e bine laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru Simpatic):

Da, atunci nu erau atatea cluburi de kickboxing, jiu-jitsu, karate, etc. cum sunt acum.

Recent, dupa 2 ani la Ciprian Sora am trecut la karate traditional, care e un fel de krav maga (fara reguli!, spre exemplu la kickboxing low-kick-ul este la coapsa, la karate este la c*aie sau genunchi).

| Simpatic a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu m-a bate cu tine laughing